| bogdanel3 a întrebat:

Cine vrea cont pe empire mt2 sura lvl 103 iteme bune antik +9 titan full iteme 1 arc de ninja modat al dau pe cont pe mt2ro happy lasati id aici big grin...

4 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Iti dau un cont de lvl 50 razboinic mental armura de 42+9, Secure uriasa+9, restul+7 id:crazy_em_up@yahoo.com

| Kayle a răspuns:

Iti dau eu cont de 34 daca vr... ultramania.player@yahoo.com

| AnoNimNoNim a răspuns:

Te rog mil dai mie ca vrea fratimiu si el un cont sa se joace il dau pe al meu si mil dai mie te rog! ID al meu:deny_hyun

| AnoNimNoNim a răspuns:

Ce-s astea ma dau pe united lvl 90 epice+9 tot full saman si war si o modata scuze c am uitat sa va zic