| iulianeu21 a întrebat:

Cine vrea sa faca cu mine un parteneriat de cs.Eu am site-ul accesta http://indulg3nti.forumgratuit.ro/forum, si caut un baiat care are server de cs dar nu are site (pot sa platesc si eu la host-ul server-ului) daca, cadem la comun acord pot sa schimb aproape orice de la site. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| dinutescasi a răspuns:

Salut, eu as fi interesat, da-mi adresa ta de skype si mai vorbim, ok?

| iulianeu21 explică (pentru dinutescasi):

N-am skype, am yahoo stemateyuly contacteaza-ma acolo pentru parteneriat.

1 răspuns: