| kendorlian a întrebat:

Cine vrea un super IP pe MINECRAFT uitati-l : 94.176.95.22

Intrati si spuneti ca ati fost adusi de kendorlian. Va voi ajuta si va voi oferi casa mea ca adapostwinking e supe smechera in copac si supermare cu torte si de toate...
ca sa va logati dati /register si scrieti parola voastra de 2 ori la rand caci scrie inregistrare si autentificare si scrieti deexemplu asa:
/register 123pss 123pass
in loc de //123pass// scrieti ce parola aveti si ati intrat iar cont va faceti de scam game sau asa ceva in orice caz dati cautare la servere de minecraft si acolo primul link il deschideti dati pe un server oare care si va faceti cont pe serverul IP-ul care vi l-am dat.

SPOR!

1 răspuns:
| TudorLux a răspuns:

Dar cum il pot juca online, ca zice "Nu a reusit sa se conecteze la server"