| Sukaru_Marian_1992 a întrebat:

Cinepoate sa-mi spuna un server privat de metin care sa aiba rate mai mari (si afisati link de descarcare dau fundita la cel mai bun raspuns?

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si de ce la "Totul despre TPU"?

| Sukaru_Marian_1992 explică (pentru CautNume):

Pentru ca am gasit severe dar imi spune sa votez sa imi dea linkul de descarcare si nu mi-l da nici daca votez de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta se pun intrebari despre TPU.

| Sukaru_Marian_1992 explică (pentru anonim_4396):

Si eu ce intrebare am pus? daca nu stii.nu critica aiurea!? Cine stie sa raspunda. faraaaaaa critk aiuuurea.

| CautNume a răspuns (pentru Sukaru_Marian_1992):

Nu sunt critici aiurea, mai ales daca nu esti in stare sa alegi singur o categorie.