| Junu a întrebat:

Cineva care se pricepe cu GameRanger! Am o problema si nu stiu cum s-o rezolv. Sa lase cineva un mesaj care se pricepe si vb mai pe larg problema.sad

3 răspunsuri:
| bogdan88 a răspuns:

Nu pot sa spun ca stiu foarte bine, dar as putea sa vad problema. Daca stiu e bine, daca nu imi pare rau happy

| Junu explică (pentru bogdan88):

Poti sa-mi dai adresa de email? vreau sa-ti explic mai binesad

| Junu explică (pentru bogdan88):

Firewall problem!
You appear to have a firewall or router that is blocking you from playing game.
Click Learn More to find out how to resolve this problem