| Catalin175 a întrebat:

Cineva de pe Facebook mi-a oferit sa imi adauge gemuri pe contul meu de clash royale, i-am dat contul dar el a incercat sa m-il fura. Am schimbat parola, mi-am pus numarul inapoi si mi-am pus email de rezerva dar el tot intra pe joc si imi consuma bani, gems si cupe. Ce pot face va rog sa fiti seriosi?

1 răspuns:
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Pai de ce i-ai dat contul... chiar credei ca iti da. cam noob la faza asta esti... deconecteaza-te de pe clash si incearca din nou. o sa se reseteze conturile si el nu v-a mai avea acc (nu pierzi nimic)