| RaulAndrei2002 a întrebat:

Cu ce ma ajuta daca ma log-ez cu contul de Facebook pe clash royale?

Răspuns Câştigător
| DixieP a răspuns:

La fel ca celelalte jocuri. Daca la un moment dat iti dezinstalezi jocul apoi il descarci din nou trebuie sa incepi de la 0, dar daca te-ai conectat cu contul de Facebook pe acel joc, inainte de a-l sterge, vei putea continua de unde ai ramas, in cazul in care te vei conecta cu acela. Unele jocuri iti ofera si unele beneficii daca te conectezi pe Facebook (nu sunt sigura daca se aplica si in cazul tau, dar poti incerca).

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Pai daca îl dezinstalez trebuie sa o iei de la zero, and daca te conectezi o sa ai progresul salvat, plus vei primi ceva daca te log-ezi la o rețea de socializare.

Întrebări recente