| confuza a întrebat:

Clash of clans: am 3 conturi si sunt cu toate in aceeasi liga doar lvl town hall difera si culmea e ca, atunci cand intru sa vad topul, nu-mi vad celelalte 2 conturi, ba chiar sunt si alti playeri. Sunt mai multe clasamente? Conteaza lv town hall pe care-l ai? In Silver lll (800-999) le am pe toate.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

S-ar putea sa fie mai multe servere cu playerii din silver, gold, etc. Sunt totusi milioane de jucatori si ai vazut ca sunt doar 100 de playeri intr-o liga. Deci teoria mea este ca sunt mai multe ligi silver 3 nu doar una daca au doar 100 de playeri in ea.

1 răspuns:
| chronoStrix a răspuns:

Sunt mai multe clasamente. Nu toti jucatorii de silver 3 sunt in acelasi.