| confuza a întrebat:

Clash of clans: cineva imi da la schimb un cont. Cum trebuie sa procedez ca sa ramana doar al meu? Ar trebui sa apara email-ul meu si parola care o stabilesc eu, dar cum o anulez pe a lui?

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Sincer, nu stiu daca se poate, eu unul nu m-as incurca cu asa ceva daca persoana care are contul nu este de incredere. Adica sa fie cineva din familie sau un prieten, nu oricine. Mai bine joci pe contul tau ca oricum daca e mai mare, tot acolo ajungi.