| EverthingIsPermited a întrebat:

Cn imi poate da si mie un trainer pentru Deus Ex Human Revolution. Dar sa nu imi zica Not responding
P. S. Fara raspunsuri de genul"joaca fara trainer sau nu stiu ce "deoarece caut trainer ca nu pot trece de un lv la jochappy
Pls dau funda cui imi da un trainer bunhappy

2 răspunsuri:
| Sk8_1585 a răspuns:

Cauta alt triner sau... in pachetul cu traner may este o imagine care tb sa o instalezi sau sa o pui in folderul cu jocul... daca nu ai imaginea tranerul nu e bun sau are imaginea incorporata gresit

| EverthingIsPermited explică (pentru Sk8_1585):

Am cautat trainere la greu da eu nu m-am uitat la versiunea jocului si de asta imi zicea not reponding.Ms oricum