| D3utzaD3d3 a întrebat:

Cn imi zice si mie km cati bani baga GM pentru a sterge un ccont? sau ma rog... a bana un cont?::X:X:X

Multumesc anticipat... cel mai bun rasp fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

) (Se presupune ca serverul ruleaza.) Deschizi Navicat. Te conectezi la server. Intri in baza de date account, apoi in tabelul account si cauti contul respectiv.

2) Te duci in dreapta, pana la coloana STATUS. Acolo va trebuie sa scrie OK In loc de acel OK scrii BLOCK si contul va fi blocat. Salvati datele din tabel.

3) In client vei scrie comanda:
COD: SELECTAŢI TOT
/reload u

4)Acum veti deconecta jucatorul cu pricina folosind comanda /dc si numele caracterului. De exemplu /dc Frumoasa

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Merge si comanda /ban si nume!

| D3utzaD3d3 explică:

Ms mult pentru raspuns :X:X:X