| Adda16 a întrebat:

Cne imi spune niste jocuri misto online. dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| florinbia68 a răspuns:

Uite dupa parerea mea eu iti recomand :Max Payne 2- the fall of max payne; Sims 3; Sims 2 Complete Pack; GTA SAN ANDREAS;

6 răspunsuri:
| florinbia68 a răspuns:

Aaa scuze abia acxm am vazut ca iti trebuie online

| eRefleX a răspuns:

1. World of warcraft
2. Cabal
3. Metin2
4. Zu online
5. 9Dragons (=p~)
6. Tlbb
7. Jade dynasty
8. Perfect world
9. Shayia
10. Freejack
Sunt cele mai tari jocuri pe care le'am jucatbig grin! Daca vrei un joc bun cu adevarat incearca Perfect world...dar ocupa cam multa memorie!blushing
Bafta!>big grin

| pauk11 a răspuns:

Buna. Daca iti plac jocurile multiplayer incearca "Lineage", "World of warcraft" sau "Cabal" big grin.

| pauk11 a răspuns:

Taikodom
Sword2
knight online world

| NicoNicolici a răspuns:

Eu stiu decat online:migo land,panfu,pandada,ourworld,lady popular,franktown rocks,Club penguin,secret builders,fantage europe,sherwood dugeon,club marian,Wooz World . Sper ca te-am ajutat.Funda?

| IvanCelGroaznic a răspuns:

Strategiea :shogun 2 total war, napoleon total war
, shootere mafia 2, homefront, medal of honor