| oana2002 a întrebat:

Coduri ourworld gems din 15 mai 2012.

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

Daca vrei coduri saptamanal descarca our warld toolbar in fiecare vineri sau luni se da cate un cod nou care adauga care 10 gem coduri de 20 gem si de coin nu prea mai sunt de 20 gem nici nu erau... pe situ ala de ourwarld unde apar un catralion de coduri alea nu merg deloc sunt doar un fel de incercari...
daca ai toolbar iti da si in fiecare luna cascada de coin care da 5.000 -10.000 coin daca ma vrei la prieteni adauca cristyy