CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
| Mdea721 a răspuns:

GTA San Andreas!

| Ronni a răspuns:

Sims 3 si SimCity (5)

| junkistul a răspuns:

Mirrors edge, Prison brake si Saw

| larisuka99 a răspuns:

Minecraft 1.4.7

| Nelutzu2000 a răspuns:

Scania Truck Driving Simulatorwinking

| criskiss50 a răspuns:

Pe mine m-a pus cu ochii in televizor Super Mario Galaxy 1 si 2 pe Wii.A trebuit sa ma joc la el cacm 4 zile consecutive pentru a lua toate stelele din fiecare stagiu...si asta numai la unul dintre ele.nu stiu de ce dar imi place mario foarte mult, de fapt imi place compania Nintendo ca face niste jocuri superbe ca Legend Of Zelda, Metroid, etc

| peagus2000 a răspuns:

Metin 2; lol; minecraft; cs; samp; HERO; MW4

| LiviuTPU a răspuns:

FlatOut 2

| marius7122 a răspuns:

Cs carbon, source, 1.6

| GEOgeorge456 a răspuns:

M-am jucat kungfu panda pana l-am termintat 1 ZI mai era call of duty black ops si acu Wow

| Taiger a răspuns:

Serious Sam 3 BFE

| davidiu a răspuns:

Inceputul

-metin European ii bateam pe toti dupa 4 ani m-am lasat
-Cs inca mai joc dar nu asa ca disperatul
-as vrea sa ma apuc de minecraft sa imi fac un castel dar caut unul bun
si cam atat

| shotocan123 a răspuns:

Need for Speed : Carbon acesta este jocul care m a lipit de ecran din 2006 cand a aparut pana in 2010 l am jucat in continuu, am incercat sa mi bag vechile recorduri la drift uri, oricum intr un finat dupa ce am terminat cariera de vreo 10 ori m am lasat...

| cristina409 a răspuns:

Candy crush saga

| Punk57 a răspuns:

Assassin's creed 2 primul joc din seria assassin's creed pe care l-am jucat si de atunci sunt fanboy

| Punk57 a răspuns:

Un joc nu prea cunoscut cu un buget nu prea mare:

Si fiecare joc din seria

| SmoKilla a răspuns:

Crysis warhead

| berty13 a răspuns:

Samp

| xK1nD3rX a răspuns:

Metin2

| bobopingu1 a răspuns:

Minecraft

| jakecrazy a răspuns:

Minecraft

| bisebi a răspuns:

League of legends

| Promiseland a răspuns:

Cabal online

| MirabelaOana111 a răspuns:

GTA

| Ezio13 a răspuns:

The Walking Dead The Game =P

| Leonardo2000 a răspuns:

Cred ca metin2, am stat si 10 ore pe zibig grin

| Edy50 a răspuns:

Need For Speed-Toata seria

| silviu2011_1523 a răspuns:

Minecraft, CS, Metin

| Anamaxino a răspuns:

The sims 3

| ArmY007 a răspuns:

League of Legends