CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

League of Legends

| GunsNRoses a răspuns:

The Elder Scrolls Morrowind

| Petricaboss30000 a răspuns:

Metin si cs

| junkistul a răspuns:

Mirrors edge, Prison brake si Saw

| berty13 a răspuns:

Samp

| DoctorLove a răspuns:

Need for Speed - Most Wanted

| Darius_5909 a răspuns:

League of Legends

| Alberto_Yoo_1998 a răspuns:

Assasin's Creed Revelations devil

| Taiger a răspuns:

Serious Sam 3 BFE

| crisysable a răspuns:

Cum ati precizat si voi Metin2 este un joc pentru oameni ambitiosicare vor mai mult si care vor sa se afirme Tin sa precizez ca si pe mine m-a tinut lipit de calculator cam 2 ani apoi odata cu varsta nu mia mai creat nici o satisfactie! Aceste este jocul cel mai jucat de mine! Recomand Crysis 1, 2, 3 si Lost planet 2

| TupacShakur a răspuns:

Half Life 1, 2, 2ep1, 2ep2

| skatepunk a răspuns:

Call of Duty Black Ops 2

| Claudiu_Farcas_1998 a răspuns:

Doom 2

| Azµre a răspuns:

Bună Ziua!
1) Eu sunt fan înrăit al seriei Half-Life printre care: Half-Life
Half-Life Opossing Force
Half-Life Blue Shift
Half-Life 2
Half-Life Episode One
Half-Life Episode Two
Sunt un mare fan, abia aștept să apară partea a 3 a din serie, deja turbez că nu a s-a lansat până acum. Imaginați-vă cât demult ador acest joc dacă până acum l-am tot terminat de mai multe ori din 1998 de când a apărut jocul până în prezent pentru mine a rămas un joc EPIC.
În rest am fost jucător de Counter Strike, am jucat în diferite concursuri organizate de PGL, asta acum mulți ani, o activitate dată uitării.

2)În prezent mă mai joc Shootere, FPS, este singurul tip de joc pe care îl ador, pe lângă acesta mai joc starcraft și red alert.

| TheSecretGirl a răspuns:

GTA San Andreas

| kaBooMx a răspuns:

Counter strike 1.6

| 1994madalin08 a răspuns:

Metin 2

| aNNdx a răspuns:

TombRaider si mai ales seriile Call Of Duty + Metin si Counter-Strike.

| EdiT a răspuns:

Îmi amintesc că jucam muuulte jocuri, printre care, GTA San Andreas, GTA Vice City, Mario și alte câteva titluri de care nu-mi aduc aminte acum. Aveam și un SNES, dar din păcate s-a stricat acum câțiva ani. Jocurile pe care le joc momentan sunt Deus Ex- Human Revolution, Assassin's Creed III și Left 4 Dead 2 (un joc minunat în multiplayer).

| matrixismyname a răspuns:

Un anume joc preferat n-am, pentru ca genurile difera si nu poti spune ca un gen e mai frumos decat altul. Un all-time-favorite care-l pot juca indiferent de dispozitie si timp este FallOut New Vegas, un survival post-apocaliptic absolut genial!

| 1cosmin2001 a răspuns:

Fifa 13.

| ShenG3N12 a răspuns:

Mortal Kombat 9, Gta 4

| denispatrik a răspuns:

Deocamdata jocul meu preferat esti Battlefield 3, pana apare GTA V sau alte shootere happy

| JustFamous a răspuns:

Far Cry 3 SinglePlayer dar si MultiPlayer

| VyperaRosye a răspuns:

Call of duty toate serile si fifa 13

| Stef69 a răspuns:

Crysis 1,2 si de abia astept sa iasa 3 cand am gasit jocul pe net nu am dormit in ziua aceea pana nu l-am luat si m am jucat cateva ore pana a venit prietena si m-a intrebat ce vreau pentru dimineata cafea sau cola rolling on the floor

| oOSaritaOo a răspuns:

Um... din câte am citit eu, pe aici nu prea sunt jucători de Metin2, care mi-a ocupat mintea timp de aproape 3 ani! Credeţi că e mult? Şi eu cred la fel. happy Totuşi, odată cu înaintarea în vârstă m-am oprit din a juca Metin2, deşi mi se pare cel mai bun joc de până acum şi cel mai frumos, eu fiind o fană a lucrurilor simple.

| SmecherRau a răspuns:

Imi place Counter Strike, Grand Theft Auto si Half Life.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

League of Legends