CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
| mihai1997 a răspuns:

Gta

| nutuxcristian a răspuns:

The Sims 2 Bv

| AleX199506 a răspuns:

Imperia online, hattrick!

| Ameliasita a răspuns:

Mie imi place metin si minecraft
dar nu zic de rau nici de jocurile myfreezoo sau myfantastycparkbig grin

| MariuszSiAtat a răspuns:

Hitman Absolution

| xK1nD3rX a răspuns:

Metin2

| AlexOrian a răspuns:

Far Cry 3...jocul anului 2012...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conquiztador

| silviu2011_1523 a răspuns:

Minecraft, CS, Metin

| Flory1243 a răspuns:

Jocul meu preferat este IMVU.Adevarul este ca a fost primul meu joc de care m-am atasat de a-mi face bani prieteni.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Gta san andreas

| AnimeKid a răspuns (pentru Duta_Mihai_1998):

Da, si asta-i buna

| AdeLinaLoveHorses a răspuns:

Transformice

| gmxromania78 a răspuns:

Crysis 3.

| sucul a răspuns:

Slenderman sanatorium, cs, minecraft, si skyrim

| Iubibilăă a răspuns:

Migo Land, GTA SA Bucuresti, Gta 4, Platform racing 2, 3, Chaos Faction 1, 2.

| Iubibilăă a răspuns:

Migo Land cel mai mult happy

| MrAlex a răspuns:

Counter-strike, am reusit sa strang pe un vechi cont de steam 4, 500 ore
Urmand, Dota

| gAZAh a răspuns:

Counter-Strike.

| anagrig a răspuns:

Pokemon heart gold

| TryBaL a răspuns:

League Of Legends

| Rockerrockin a răspuns:

Growtopia

| DeFaq a răspuns:

Myth War 2

| YoshiFan a răspuns:

Minecraft pe PC si Android

| TryBaL a răspuns:

LoL (league of legends)

| Ingerulrebei a răspuns:

Transformice

| jakecrazy a răspuns:

Minecraft

| 0x11111051 a răspuns:

World of Tanks
World of Warplanes
SRS
Chameleon 1C ru

| Ivancu_Bogdan_1980 a răspuns:

Assasin's Creed 3