CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Mie mi-au placut jocurile de strategie si cele cu masini.
Stronghold si Age of Empire
Need for Speed Porsche si Most Wanted
Si Delta Force!

| Hermaniona a răspuns:

Jocul meu preferat este "Lady Popular-Fashion Arena".

| AdrianL a răspuns:

Wow mist of pandaria si wrath of the lich king.

| Biankka a răspuns:

Minecraft,Dead Trigger etc. In general jocurile care ma tin ocupata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul meu preferat este Need for Speed, chiar daca nu de putine ori am intrat cu masina in primul stalp/copac care mi-a iesit in cale tot ador acest joc si sa fac drifturi.

| BotteMW a răspuns:

En.p4story! orice 4story e cool tongue

| BotteMW a răspuns:

4story

| larisuka99 a răspuns:

Minecraft 1.4.7

Răspuns utilizator avertizat
| MikeyRyder a răspuns:

Counter Strike si Fifa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter strike si Combat arms :X

| CatGirl a răspuns:

ConQUIZtador

| wassyle1994 a răspuns:

Fifa 07

| TheDifference a răspuns:

Cossacks: Back to war
Mi-as dori sa joc mario (versiunea pe care am jucat-o toti in copilarie) dar nu o gasesc laughing)

| Fulbaster a răspuns:

Dragon ball z budokai x

| Madallina3 a răspuns:

Sims;]

| mihnulet a răspuns:

Call o diuty modern weafe 3(sau cum so numi) si assassin creed revelation

| Ashadow a răspuns:

4Story big grin

| bogdan1004 a răspuns:

Call of Duty Modern Warfare3

| gmxromania78 a răspuns:

Salut, TPU!
Jocul care m-a tinut mai mult in ochii in monitor (3-5 ore), este CS-ul, este un joc in care nici nu stii cand trece timpul.
Numai bine!

| PuffyÎntrebare a răspuns:

League of Legends. Funda? laughing

| florin422004 a răspuns:

Cel mai greu joc din lume. Acesta e jocul meu preferat.Asa se numeste.

| angelicabella24 a răspuns:

Light temple happy.

| anonimyyyyyyyy a răspuns:

Jocul care ma fermecat de mica este Super Mario big grin

| ArmY007 a răspuns:

League of Legends

| Ghergel a răspuns:

Pai foarte multe jocuri mai pasiona:
Need for speed World e online jucam cu toti prietenii mei si era un fel de concurenta intre noi de pilda cine are cea mai tare masina.
Metin2 tot un fel de concurenta cine e cel mai tare
Dar cel mai mult m-a tinut in casa Gta Vice city(cand eram mic) dar in prezen san andreas/ Gta IV.

| Dragos_Tompea_1990 a răspuns:

Gothic3

| Andruta12 a răspuns:

Nu ma puteam dezlipi de Mario imi placea tare mult sa joc cu Mario, Luigi si alti apoi au fost jocurile cu impuscaturi si lupte dupa care a urmat Jocul cu pirati din Caraibe de pe facebook fiindca ador piratii si au mai fost IMVU, jocurile cu masini si in prezent Snowy(este un ursulet si sunt mai multe serii de jocuri) happy

| Predator30 a răspuns:

Seafight