CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
| 1994madalin08 a răspuns:

Metin 2

| Vasi_Bulbucan_1999 a răspuns:

Far Cry 3big grin

| Dragos_Tompea_1990 a răspuns:

Gothic3

| Andreea_Andre_1998 a răspuns:

Metin2

| Alberto_Yoo_1998 a răspuns:

Assasin's Creed Revelations devil

| WitheDragon a răspuns:

World of Warcraft - Cataclysm

| Moldovan_Gaby_1998 a răspuns:

WWE 13

| Edward93 a răspuns:

Zuma Deluxe

| Motaki a răspuns:

Joc IMVU. Imi place pentru ca am ocazia sa cunosc oameni noi, sa-mi dau seama de cum sunt ei numai privindu-le avatarul.(depinde cat de sofisticat intr-un mod absurd e, sau cat de dragut, dar totusi modest). Joc mereu cand am ocazia si am multi "prieteni" cu care vorbesc, insusindu-mi astfel limba engleza si franceza mult mai bine. happy

| deniska9832 a răspuns:

Minecraft si Gta San Andreas