| ZaineaM a întrebat:

Conturile mai vechi de 4story sau sters de cand a inceput noul 4story? Adica eu am jucat acum vreo 2-3 ani si aveam lvl 29 pe arcas, iar acum nu imi mai merge contul. repet intrebarea : S-au sters conturile vechi?

Răspuns Câştigător
| AndyBAndy a răspuns:

Da

3 răspunsuri:
| RaresDinu a răspuns:

Nu ii adevatat eu dupca ce a inceput noul 4Story am intrat la autentificare cu userul vechi si parola si a trebuit sa schimb parola cu litere si cifre si acum ma autentific cu emil-u.

| Bubble123 a răspuns:

Da s-au sters si eu am avut arcas de 27 si war de 24 mag 20 si evo 23 dar acum pe Rise of gor 4story am lvl 18 arcas stii cumva daca mai exista vechiul 4 story adica site-ul?sadca era super

| ZaineaM explică (pentru Bubble123):

Si eu aveam arcas 29 evocator 18 si somnanbul 19. nu. mi se pare ca nu mai este. era mai tare ala vechi.