| Gameshell a întrebat:

*Counter Strike Recrutez Jucatori pentru admine si altele!*Nu este tocmai o intrebare! Caut niste jucatori de Counter strike pentru a acorda admine, detin 2 servere unul clasic si unul zombie plague! NU am nevoie de copii care nici nu stiu sa se logheze in consola, nici nu ma joc de-a tinutul serverului, eu platesc host sunt hostate si au si domeniu!
Astept doritori aici sa lase o modalitate de contact!
Serverele sunt nepopulate! Sunt abia deschise de 2 zile!
Server CS Clasicsadconnect)/add fav DeathAddict.ToolZ.Ro
Server Zombie Plaguesadconnect)/add fav Zm. DeathAddict.ToolZ.Ro

Astept doritori!

2 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Hai as vrea eu pe classic sunt bun admin si un jucator excelent.Add id misu_muresan04

| fansollo22 a răspuns:

Te ajut si eu pe classic am fost admin cam 1 an si ceva si joc cat de cat bine dar am facut o pauza de 2 ani si pana imi revin mai dureaza big grin.Cand termin de renovat in casa am sa te contactez.