| Gameshell a întrebat:

*Counter Strike Recrutez Jucatori pentru admine si altele!*Nu este tocmai o intrebare! Caut niste jucatori de Counter strike pentru a acorda admine, detin 2 servere unul clasic si unul zombie plague! NU am nevoie de copii care nici nu stiu sa se logheze in consola, nici nu ma joc de-a tinutul serverului, eu platesc host sunt hostate si au si domeniu!

Astept doritori aici sa lase o modalitate de contact!

Serverele sunt nepopulate! Sunt abia deschise de 2 zile!

Server CS Clasic: (connect)/add fav DeathAddict.ToolZ.Ro

Server Zombie Plague: (connect)/add fav Zm. DeathAddict.ToolZ.Ro
ma puteti contacta pe YahooM!:dreaming_face

1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Ti-am dat add, da-i accepthee hee