| joker0 a întrebat:

Cred ca majoritatea stiti jocul Stranded Deep, doar ca nu mai stiu ce sa fac. Eu am construit tot ce se putea construi si pe internet nu am gasit nimic. Eu pana acum am facut : casa, pat, foc, sulita, cutit, topor, ciocan, pluta. Daca stiti sa faceti ceva imi spuneti si cum sa fac, adica din ce obiecte se construiesc. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| angelwithashotgun a răspuns:

Sa faci motor la barca ai incercat? Cauta piesele care iti trebuie pe navele alea. Sunt 4 piese.