| S0nofS4tana a întrebat:

Credeti ca acel server nou de metin2ro, Trianguli, va intrece serverul Draco? Ma refer la populatia de pe server si la cat de buni sunt jucatorii.

Răspuns Câştigător
| alexmitzyy a răspuns:

Nici vorba, draco are jucători mult mai experimentaţi si pe lângă este si foarte populat.
Ador draco si sper sa fie cel mai bun.
Funda?

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru alexmitzyy):

Stii care e diferenta dintre Draco si Trianguli? Pe Draco sunt playeri de lvl 99 si nu prea sunt hackeri. Iar pe Trianguli nu este niciun player de lvl 90+ iar serverul este 98% hackeri. Nu-i asa?

| alexmitzyy a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Nu sunt chiar asa de multi hackeri, cam exagerezi, ( sunt cam 45%)
Si, da nu e nici un player mai mare de 90.

6 răspunsuri:
| Cenarx a răspuns:

Fiecare server nou atrage mai multa populatie si toti playeri ce novice avand in vedere faptul ca tot mai multa lume se apuca de ro... s-ar putea sa stranga mai multa lume insa nu se vor compara cu serverele mai vechi cu jucatori de lvl mare si experimentati insa cu timpul si ei vor deveni buni... pana apare alt server si tot asa laughing

| radu2211 a răspuns:

Cu siguranta!
Iti dau niste exemple:
S-au apucat de metin 2 frati, care pana acum nu au mai jucat metin.
La mine in clasa, 4 s-au apucat pe Trianguli, inclusiv si eu, si s-au mai apucat si alti colegi doar ca nu se tin de cont. A aparut si acel hack m2bob, cu atat mai rau, fiind hackul, multi vor intra cu el pe serverul nou. Sa nu mai zic cati am intalnit pe trianguli care sunt din orasul meu. Astea au fost exemplele mele, gandeste-te si la ceilalti care joaca metin ca sigur s-au apucat pe serverul nou Trianguli. Din cate stiu acum sunt peste 30.000 pe server.

| djt3bi a răspuns:

NU deoarece Pe draco Foarte multi si-au facut karactere cu iteme foarte bune si multe cufere de la eventuri + ca acolo sunt si bresle destul de bune care erau sa intreaca virgo deci nu prea cred

| Cenarx a răspuns (pentru djt3bi):

Dupa cum am zis... cu timpulhappy