| Cristian2003 a întrebat:

Credeti ca pe breasla minerilor Andy a facut acea casa moderna de zapada ca a celui dupa care s-a luat pentru ca mie mi se pare ca a facut-o foarte bine, voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, da, nu-mi place ca i-a copiat casa moderna de zapada. Puteau sa faca si ei ceva original, chiar daca arata mai bine a lor.

| Cristian2003 explică:

ItsMeUncleDolanOrDolanDuk,cred ca tu zici ca, casa lui Andy arata mai bine datorita acelei curti din spateke casei nu?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Cristian2003):

Da, dar in rest nu sunt de acord.

| Cristian2003 explică:

Cu ce nu esti de acord?