| alexsneks22 a întrebat:

Creed pentru PS3.
Problema esre ca nu il citeste ps3-ul meu. CD-ul are ceva zgarieturi pe el, dar il invarte 3 sau 4 secunde si se opreste.

Nu imi apare nimic in meniu, e ca si cum nu as fi bagat nici un CD.
Are cateva zgarieturi
nu e rau. Chisr asa de sensibile la zgarieturi sunt ps3-urile?

Problema nu e la mine, am 6 jocuri personale fara nici o zgarietura si imi merg perfect, le citeste imediat.

Pot face ceva sa mearga? Chisr vreau sa il joc jocul alahappy

Dau funda raspunsului corect

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Am intampinat si eu aceeasi problema cu un ps3. Nu ai ce sa ii mai faci, poti sa arunci acel cd. De aceea e preferabil sa cumperi varianta downloadabila a unui joc, pentru ca orice ar fi iti ramane in contul tau si poti sa te joci oricand acel joc.