| IordacheRazvan5001 a întrebat:

CSGO FREE de unde nu-ti da eroarea cu steam client is not responding/ am win 10 / steam instalat / am avut cs cumparat inainte, asta e problema?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Daca e piratat (nu FREE) si mai ai si steam instalat poate steam detecteaza mai nou jocurile care se folosesc de steamworks *pirat* si blocheaza datele care le trimite jocul la steam pentru a verifica... ce verifica el cand se deschide, sper ca se intelege.

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Probabil Valve blochează orice tip de frauda asupra lor, e normal să nu-ţi meargă dacă au detectat că e piratat. sau luat free.