| Hector99 a întrebat:

Cu cat as putea vinde acest cont de steam? (Call of duty Black ops 2.Call of Duty Ghost,CS:GO, Dota2, GTR Evolution, Race07, Sniper Elite v2, Red Orchestra 2 Single/Multiplayer si Raceroom racing experience) sa imi spuna cineva un raspuns concret

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

Aaaah, stai, pe Steam Trade decat schimbi conturi, din pacate.
Scuze!
Oricum, pretul ar fi vreo 140-200 lei. (cred)

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Conturile de Steam nu se vind. Bou e ala care cumpara, indiferent de pret...

Răspuns utilizator avertizat
| AnimatedSignature a răspuns:

Uită-te la Steam : Trade!
Acolo sigur găsești pe cineva care vrea contul și poate un preț mai mare ca aici.

| Hector99 explică (pentru AnimatedSignature):

Un link please.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Si de ce oare nu au facut chestia asta fix pe Steam?

Răspuns utilizator avertizat
| Hector99 explică (pentru AnimatedSignature):

Mdea acolo scrie 30 de dolari deci vreo 100

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Hector99):

Aaaah, stai, pe Steam Trade decat schimbi conturi, din pacate.
Scuze!
Oricum, pretul ar fi vreo 140-200 lei. (cred)