| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Cu ce program pot filma jocuri dar sa nu am lag?

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

E action bunisor, fraps scade fps chiar daca ai pc bun, bandicam scade 50 fps din joc, din experienta stiu...

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sction, fraps, bandicam, sunt n-spe mii de astfel de programe. lag ai daca componentele calculatorului tau sunt foarte slabe. Ori te joci, ori filmezi. Numai cu un pc cat de cat ok poti face si asta simultan.

| Jipa95 a răspuns (pentru VladyXR):

Greseala gramaticala! Am vrut sa scriu action si da! este cel mai bun!

| VladyXR a răspuns (pentru Jipa95):

E action bunisor, fraps scade fps chiar daca ai pc bun, bandicam scade 50 fps din joc, din experienta stiu...

| Hitback a răspuns:

Fraps e cel mai folosit in jocuri. Incearca si camstudio sau bandicam.