| Alex1555 a întrebat:

Cu ce program pot sa unesc video-uri, am incercat cu Movie Maker eu iau clipurile dupa youtube si le downloadez si le unesc vreau sa fac un clip video cu Steaua de ex.

Răspuns Câştigător
| mariusyk08 a răspuns:

Eu folosesc Movie Maker cu succes. Mai e si Sony Vegas la fel de bun. De ce nu-ti iese cu MM?
Probabil ca le downloadezi de pe youtube in formate pe care nu le recunoaste programul. Incearca sa la downloadezi cu Any Video Converter si pe urma tot cu el le faci format avi. In acest caz vei putea lucra cu usurinta clipurile in MM.
Succes!