| ciprian2097 a întrebat:

Cu ce program pot taia niste fasii dintr-un filmulet?

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Programele pe care le-ati dat voi sunt de moda veche. Cel mai nou program este Vegas Pro 11 care costa 550 euro. 80-90% din filmuletele de pe youtube editate sunt editate cu acest program.

| ciprian2097 explică (pentru ThEEmperoR):

Da ma bine, da tu 550 de euro pentru un program amarat.De banii astia imi iau un telefonwinking

| UrBaN99 a răspuns:

Movie maker mrge 100%

| eXTREMS a răspuns:

Da movie maker merge 100% dar daca vrei sa faci si alte chestii misto la film sau melodie, Sony vegas e solutia sigura, Funda?