| kevinedi a întrebat:

Cu se castiga speedboost pentru need for speed the world

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
SpeedBoost sunt ca banii reali in alte jocuri (Pepite, Ambrozie, Dolari, Puncte Premium).Ei nu se castiga, ei se fac! Si nu exista inca Hack-uri pentru SpeedBoost pentru Need For Speed World Online! Exista doar pentru bani!
Si nimeni nu cred ca vrea sa iti dea un cont pentru o funda!
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| SNIPƎR a răspuns:

Nu poti castiga, doar sa cumperi boost sau sa folosesti un hack. Funda?

| kevinedi explică (pentru SNIPƎR):

Imi dai si mie o adresa se mail si o parola valida pentru need for speed world.jur pe degetul mic ca dau funda celui care raspunde primul si corect si daca se poate sa fie cu super masini

| kevinedi explică:

Tot eu sunt imi dati si mie o adresa de mail si o parola valida pentru need for speed the world dau funda si votul

| kevinedi explică:

Ce inseamna sa folosesti un hack