| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii mai plac jocurile cu simulatoare de autobuze, microbuze, tiruri etc?
Mie da, foarte mult încă din copilărie.
De fapt îmi place și sa călătoresc cu ele de mic copil, nu știu, am o pasiune asa pentru ele.
Jucați ceva de acest tip?
Eu Bus Simulator 2023, Euro Truck Simulator 2, GTA 5 doar pentru condus etc

Răspuns Câştigător
| User0987654321 a răspuns:

Euro Truck Simulator 2 este la putere ( parerea mea). Eu joc simulatoare, ETS2, Farming simulator cele mai importante. Si eu joc si imi plac de cand ma stiu, asta ca vreau sa lucrez in domeniul agriculturii / fermier/ tractorist, si acolo iti trebuie experienta in asa ceva! Este foarte bine ca iti plac! Si eu iubesc simulatoarele, ca ele prezinta realitatea! Si iti dezvolta si alta minte, spune tu, mai mult iti place sa te impusti si sa te certi cu toti prostii pe jocuri tip CSGO si altele cu impuscaturi? Nu cred. Eu nu joc jocuri tip FPS, Simulatoarele sunt realitatea :king: