| C0nflic7 a întrebat:

Cui ii merge Saint's Row? Fiindca mie nu imi merge.Cand intru in aplicatie se face ecranu negru si dupa aceea a iesit, stie cineva ce are?

Răspuns Câştigător
| BassBooster a răspuns:

Salut... e problema de la placa video. asa am patit si eu acum 2 saptamani cand aveam un Geforce 6500+ ai nev de o placa mai buna ca de ex care mi-am luat-o eu Gigabyte Radeon HD 4350 512MB DDR2 HDMI am dat 656 RON pe ea si merg toate jocurile belea inca le joc unele si HD.Saint's Row 2 nu e nimic pe langa ce joc. eutongue cumparati placa video, mai bagi niste RAMI sa ai vreo 3-4 si nu iti mai trebuie Saint's row crede-ma dupa ce faci asta vei juca jocuri adevarate ca de ex COD Blak Ops, Gta IV continuarea, Battle Field 2 Lost in Vietnam(grafica de te oare capu) Salutwinking numai binebig grin si bafta multa la jocuri!happy