| Calli a întrebat:

Cand sa intru in joc (sims) tot ecranu e negru si jocu e mic iar eu vreau sa imi apara pe tot ecranu unde pot seta asta? dau funda+vot cine stie.

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Incearca sa dai dubluclick in fereastra ai mica.
Sau intra la setarile video ale jocului, si dai rezolutia mai mare.
Tin minte ca prima data asa mi-a facut si mie, da' nu mai stiu ce dracu i-am facut...

| Calli explică (pentru alecx4music):

Buna, daca o fi sa-ti amintesti te rog revino la intrebarea mea si raspunde-mi mersi oricum.

| zDenYz a răspuns:

Buna intri unde ai instalat jocul si intri la Setting si acolo iti arata cat de mare vr sa il faci Fundabig grin?

| Calli explică (pentru zDenYz):

Buna melysa nu este niciun setting in joc ma gandeam ca poate fii cv din taste ctrl+cv... oricum mersi.