| prigo02 a întrebat:

Ma nu-mi merge braw busters si cand intru tot ecranu se face negru dar se aude muzica de la joc. Ce pot face?

1 răspuns:
| SugarLips a răspuns:

Ai incercat sa il reinstalezi? Poate avea virusi sau altele. Daca l-ai reinstalat deha si tot nu merge incearca sa astepti un timp sa vezi daca trece si vezi daca jocul si calculatorul au facute ubdaturile, uneori poate fi si de la lucruri ca astea... Daca nici asa nu merge ma tem ca va trebui sa te lasi de joc... E stupid. Lam incercat, poate poti invata in schimb