| คภ๔гєฬ a întrebat:

Cui ii place acest joc? cel mai dragut comentariu postat pe pagina de youtube sau TPU primeste FUNDA! http://www.youtube.com/user/luyxfly?feature=mhee

Răspuns Câştigător
| Anonim0091 a răspuns:

Uuuu doamneeelove struck ce frumos esteee! acum am 14 ani iar cand eram de 7-8 ani ma jucam chicken invaders 2 si imi placea la nebunielove struck acele momente au fost printre primele care le-am petrecut jucandu-ma pe un joc asa de multhappy

3 răspunsuri:
| EckoTM a răspuns:

EEEEEEEEEE...am avut Chicken Invader 4-l-am trecut pe tot si mie imi place mult

| whiteviper98 a răspuns:

Super joc. Cand eram mic cu asta imi pierdeam din orele pentru lectii, era foarte frumos, mama venea sa ma puna la lectii dar cand ma vedea cat de concentrat eram.ma lasa.Jocul asta imi aduce aminte de varsta de 7-8 ani.

| RooBerrT123 a răspuns:

Ti-am dat si like
si tiam comentat