| คภ๔гєฬ a întrebat:

Cui ii place acest canal de youtube? cel mai convingator raspuns primeste FUNDA! http://www.youtube.com/user/luyxblue?feature=mhee

2 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

E fain! Melodia K-Boom e super faina si si cea a Xoniei de la bratari cu ata e super! Si si bratarile imi plac! Deci...imi place!happy

| vampire16 a răspuns:

Imi place foarte, lem aratat la toti prieteni mei chiar si parintilor si a zis,, Mama ce cool e saitul asta, m-ai da din nou'' pe bune chiar asa a zis!