| AvalohAlyn a întrebat:

Cum activez modurile la ETS 2?(Euro Truck Simulator 2)? Sa imi apara masina bagata,modul deci, cand incep jocul?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Cand intri in Euro Truck Simulator 2, iti apare sa iti creezi cariera noua sau sa continui cariera. Tu ii dai la Editare si ai acolo o lista cu Modificari active. Ele vor fi debifate, iar tu le bifezi si vor fi active. Ca sa le gasesti masinile, pe site-ul de unde descarci modurile scrie... sau ar trebui sa fie in descriere, la ce model de masina se gaseste modul respectiv.