| XxXanonimus26 a întrebat:

La jocul Euro Truck Simulator 2 imi ziceti si mie de ce imi tot iese atunci cand bag un mod, adica nu-mi merg toate modurile numai 2-3, si cand intru in joc imi iese.Dau

4 răspunsuri:
| Xscape a răspuns:

Şi eu joc ETS2, nu am niciun mod şi merge pefect. Posibil să te scoată din joc pentru că modurile nu sunt instalate corect.

| XxXanonimus26 explică (pentru Xscape):

Si inca ceva: DE CE MI SE TOT strica motorul fara sa fac nimic...am auzit ca daca dormi nu ti se mai strica, MA duc acolo sa am culc si cand ma trezesc motorul esti distrus

| Callexus a răspuns:

Salut! Si eu joc Euro Truck Simulator 2 dar nu joc cu moduri.Eu zic sa iti lasi doar alea 2-3 moduri sau sa te uiti la videouri pe youtube cum sa le instalezi(nu conteaza in ce limba deoarece acei oameni iti arata cum sa le faci si unde sa le pui).

| XxXanonimus26 explică (pentru Callexus):

Si inca ceva: DE CE MI SE TOT strica motorul fara sa fac nimic...am auzit ca daca dormi nu ti se mai strica, MA duc acolos a am culc si cand ma trezesc motorul esti distrus