| AvalohAlyn a întrebat:

Cum adica Gta Liberty City stories si Gta Vice city stories? Cu ce este diferit fata de jocurile originale?

Răspuns Câştigător
| SpeedPrimer a răspuns:

Eu le-am jucat pe amandoua, sincer sa fiu ambele is faine...
Dar mai mult m-am distrat la gta vince city.
E mai vechi dar eu las mai juca si acum,
Gta liberti city nu prea cred ca o sa il mai deschid vreodata. Mai bine te uiti la videoclipuri pe net si apoi alegi cate iti place mai mult. Funda?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Liberty city stories este exact mapa la gta 4, dar sunt alte caractere ( Lost and damned si ballad of gay tony - dlc-uri )
Iar la vice city, same story happy