| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu o parola de Mess sau de Facebook.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebi persoana respectiva ce parola are sau o ghicesti altfel nu afli

| Hitback a răspuns:

Cel mai probabil dacă știi parola de Yahoo a persoanei vei putea schimba parola de Facebook/mess. Altfel șanse nule

| MarcoMC123 a răspuns:

Poti sa dai reset parolei tale si sa o schimbi. big grin Tehnic poti sa spargi un cont de Facebook prin Bruteforce sau sa o gasesti folosind aceeasi retea wifi, dar e complicat si nu cred ca intelegi ce faci. *a plus ca e ilegal*