| Andy_Andrey_1994_N4dY a întrebat:

Cum as putea face multi bani in fifa 15 UT pe android? De exemplu ce jucatori as putea sa cumpar si ce jucatori as putea sa vand?

6 răspunsuri:
| Andy_Andrey_1994_N4dY explică:

Ce hack as putea descarca care sa mearga pentru Allview a5 quad

| Andy_Andrey_1994_N4dY explică:

Multumesc, dar am pus intrebarea de mult timp, acum stiu de 10 ori mai multe modalitati de a face bani, si da, cea spus de tine este printre ele

| Lupu_Octavian_1995 a răspuns:

Imi zici si mie modurile prin care faci bani?

| Birzu_Alexandru_1980 a răspuns:

Salut! Eu spun ca ar trebui sa cumperi pachete de bronz non-rare, din care iti vor pica consumabile, pe care le vinzi la licitatie cu 200-300 coins. Iesi in profit sigur. Sper ca ti-am fost de ajutor;-)

| Birzu_Alexandru_1980 a răspuns:

Salut! Eu zic ca nu trebuie sa faci bani numai din jucatori. Aduna-ti mai multi coins si cumpara pachete non-rare de bronz. Vinde consumabilele astfel incat sa iesi in profit. Sper ca te- am ajutat;-)

| Trifan_Bianca_1996 a răspuns:

Buna... Un sfat. Ca sa faci bani trebuie sa fii bun sau sa ai hack... Eu stiu multi jucatori buni. Precum'' BONIPERTI F.'' sau Ronaldo. MESSI. dar costa ffff mult. O zi buna