| chiritagabriel15 a întrebat:

am o problema.Joc fifa 14 ultimate team pe android si de la un timp nu stiu ce are dar nu mai pot sa vand sau sa cumpar jucatori. De exemplu am pus cativa jucatori la vanzare iar dupa ce a ezpirat timpul nici nu s-au vandut nici nu au ramas la club.Stau acolo pur si simplu si nu se intampla nimic iar sub jucatori imi apare pretul cat au dat pe jucator.Sau am incercat sa cumpar jucatori si dupa ce a expirat timpul nu au venit desi am castigat la bid.Va rog cine stie sa ma ajute. Daca va ajuta am un Allview a4duo.(pana azi mi-a mers jocul si il am de la Craciun)

1 răspuns:
| Mrr2000 a răspuns:

Pai...probabil este stricat și în cazul acesta poți sa-ți instalezi un joc nou pentru android! Uite îți dau eu o idee, instalează-ți jocul top 11(eleven), manager în fotbal