| ldelia09 a întrebat:

Cum aş putea să instalez pe un telefon Nokia E51 yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| sebbyS a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi. Iti activezi net pe telefon si intri pe google si scrii Yahoo Messenger si dai la primul rezultat... tongue apoi te loghezi cu ID si Pass si Gata :p FUNDA?big grin

2 răspunsuri:
| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Nu se poate .

| larisaypunto a răspuns:

Http://www.mobiles24.com/downloads/tag/Yahoo+Messenger/nokia-e51-java-apps de aici poti downloada yahoo messenger pentru Nokia e51:) poti sa-l downloadezi pe calculator si sa il copiezi in telefon si petrnu a-l instala intri pe telefon in instalari, manager aplicatii si il instalezi de acolo :d sorry de intarziere:)