| BabyWL a întrebat:

Cine stie de unde as putea descarca si eu Yahoo Messenger pentru telefon mobil? (Nokia N73) mai exact! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Pai ar trebui sa-l ai dai pe www.yahoo.com si o sa scrie yahoo! [home], mail, apoy o sa-ti apara o chesti si mai jos address book, calendar, finance... mail, messenger si dai pe messenger bagi acolo id si parola si intri pe mess eu am avut N73 mie mi s-a ars din cauza virusilor luati de pe net si mi-am luat alt telefon deci nu trebuie sa-l descarci

| Alina a răspuns:

Intra pe www.mobile9.com si cauta acolo.Insa poti intra de pe telefon pe www.yahoomessenger.com si ai mess :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-aici http://ia-premiu.com/index.php?r=B8FN