| FuzZyKenzin a întrebat:

Cum bag codurile la jocul Total Overdose? Stiu coduri dar nu mi le ia. HeLp Me PlEaSe!

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Trainerul s-ar putea sa nu fie bun. daca iti face probleme,dar Total ovedose e o copie de GTA, adica e pur si simplu un reboot al seriei grand teft auto si nu s-a prea investit in el din pacate, coduri nu prea sunt.iar trainerele alea sunt facute de hackeri, e mai bine sa il joci doar de distractie, sfatul meuwinking

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Codurile sunt niste fake-uri, total ovedose nu are coduri, intr-adevar gasesti pe internet asa zise parole dar nu te ajuta cu nimic..sunt puse la misto, deci T. O nu are coduri
Sper ca te-am ajutat

| FuzZyKenzin explică (pentru geo675):

Am si un trainer dar cand vreau sa il inchid nu stiu pe ce apas. Trainerul se numeste Pztrain

| geo675 a răspuns (pentru FuzZyKenzin):

Trainerul s-ar putea sa nu fie bun. daca iti face probleme,dar Total ovedose e o copie de GTA, adica e pur si simplu un reboot al seriei grand teft auto si nu s-a prea investit in el din pacate, coduri nu prea sunt.iar trainerele alea sunt facute de hackeri, e mai bine sa il joci doar de distractie, sfatul meuwinking