| danydany123 a întrebat:

Cum castigi avioane noi la flight simulator 2004 cine raspunde primul si bine funda

1 răspuns:
| VATSIM a răspuns:

Microsoft flight simulator nu este un joc in care poti castiga avioane sau sa avansezi in misiuni. Este un simulator folosit de pasionatii de aviatie pentru a simula zborul. Daca dai un search pe google vei gasi sute de add-on-uri pentru avioane, cele gratuite le poti gasi pe www.flightsim.com sau www.avsim.net insa recomand cu tarie folosirea avioanelor de la PMDG care sunt simulate in cele mai mici detalii. Acesta normal se plateste, doar pe t orrenti il gasesti gratuit. Daca vrei sa zbori alaturi de alti pasionati, sa fii dirijat de controlori de trafic aerian te poti inregistra pe reteaua virtuala VATSIM. Daca ai nevoie de ajutor, nu ezita a ma intreba