| ToxicTpu a întrebat:

Salutare gameri. cine joaca flight simulator 2004 si doreste sa facem schimb de avioane. scenery.

1 răspuns:
| VATSIM a răspuns:

Te pot ajuta cu cea mai mare placere, lasa-mi mesaj pe privat daca doresti. Poti incerca de asemenea sa te inregistrezi pe reteaua de zbor virtuala VATSIM. Acolo pilotii zboara, iar altii ce se conecteaza ca si controlori de trafic aerian dirijeaza. Se aplica procedurile din realitate, nu este usor, dar este foarte real si fun