| Robert7186 a întrebat:

Cum conectez 2 calculatoare? ce fel de cablu trebuie? merge si cu cablu ethernet(sau cum se scrie)?

1 răspuns:
| nykuZZZ a răspuns:

Salut! Du-te la un magazin de calculatoare si cere un cablu de retea. Il bagi in spatele calculatoarelor si apare in dreapta jos niste calculatoare cand sunt ele conectate apesi acolo si activezi cablul si apoi intri in jocul care vrei sa-l joci in 2. S-au exista Team viewer6 sa vezi in calculatorul cuiva