| Cristian2003 a întrebat:

Cum credeti ca e mai bine:
1.Sa ai pe minecraft un cont premium pe care te joci sky wars pe hypixel si sa ai 30 solo kills si 15 solo wins si vrei sa joci minecraft sky wars si pe play.minecraft-romania.ro,dar sa o iei cu scorul de la 0
2.Sa ai un cont premium pe minecraft unde sa te joci sky wars pe hypixel si sa ai 30 solo kills si 15 soko wins si sa vrei sa joci sky wars pe play.minecraft-romania.ro,dar sa nu joci cu acel cont premium ca sa nu o mai iei de la capat cu punctele de la scor si sa joci pe un cont al tau no premium la care ai scor 200!

2 răspunsuri:
| maria3420 a răspuns:

Bai, e cam grea situatia ta... eu cand mi-am luat contul premium n-am mai jucat pe servere non-premium. eu ma joc doar pe hypixel, mcsg, mineplex si mult alele premium. + ca pe serverele non-premium sunt multi hackeri si multe d-astea. eu intru pe play doar cand fac parkour in rest nu. deci eu zic mai bine sa stai pe servere premium unde nu poate sa ti se schimbe scorul doar la restart.